Dla kogo

Muzyka-baroku-Klaes-Molenaer

Letnia Akademia Madrygałów / Accademia Estiva del Madrigale to idealne miejsce dla muzyków, studentów, uczniów i wszystkich miłośników muzyki chcących spędzić przepełniony muzyką czas w urokliwym, malowniczym i historycznym miejscu, jakim jest miasto Jarosław.

Akademia adresowana jest przede wszystkim do śpiewaków, ale także do instrumentalistów praktykujących grę na historycznych, barokowych instrumentach takich jak klawesyn, skrzypce, viola, wiolonczela, teorba, lutnia.

Zajęcia poprowadzą Marco Vitale, Marcel BeekmanEnrique Gómez-Cabrero Fernández oraz Michele Carreca, którzy dzielić się będą swą wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami Akademii, z którymi pracować będą w zespole i indywidualnie.

Udział w Letniej Akademii Madrygałów jest niepowtarzalną i rzadką w Polsce okazją dla śpiewaków i instrumentalistów na spotkanie i wspólne wykonywanie muzyki, która służy rozwojowi wokalnemu, technicznemu i duchowemu. Studia nad madrygałami i ich wykonywanie to najlepszy sposób na zbliżenie się do istoty muzyki baroku, która pozostaje wciąż domeną wykonawców włoskich i francuskich.

Ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość uczestników to 30 osób.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres office@festiwal.jaroslaw.pl  lub madrigale@festiwal.jaroslaw.pl

mkidn_01_cmyk

 

 

 

 

 

Zadanie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego